COMPACT - Aqua

İçeriğe git

Ana menü:

Ürünlerimiz
Compact
Evsel İçme Suyu Arıtma Cihazı
Alkali (pH 7,6) Mineralize
Arıtma Sistemi: 6 Aşama 6 Filtre
Ekstra :
Compact Kapalı Kasa ile Minimum Yer Kaybı
6 Aşamalı Filtrasyon ile Mineralize Canlı Su
3 Yıl Ürün Garantisi ve Ömür Boyu Servis Hizmeti
1. Inline 5 Mikron Spun Sediment Filtre: Pp Spun Filtre İle Su Süzülerek 5mikron Seviyesinde Sudaki Tortu Tabakasını Temizler.
2. Inline Granul Karbon Filtre: Sudaki Klor, Nitrat Vb. Kimyasal Maddeleri Hapsederek Suyu Kimyevi Açıdan Arındırmış Olur.
3. Inline Blok Karbon Filtre: 1.Ve 2. Aşamadan Geçebilen İnce Tortu Ve Kimyasalları Hassas Şekilde Tutarak Ön Filtrelemeyi Tamamlar.
4. 75 Gpd LG Membran Filtre: Sistemin Beyni Olan Bu Filtre Suyu Moleküler Seviyede Ayrıştırarak Saf Su Üretirken, Atıkları Dışarıya Atar.
5. Tatlandırıcı Karbon Filtre: Saflaştırılarak Tanka Gönderilen Suda Oluşabilecek Acılık Ve Kokuyu Hindistan Cevizi Özelliğiyle Alır.
6. Oksijen Aktivatörlü Mineral Filtre: Kaybedilmiş Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum Minerallerini Suya Geri Katar Ve Sudaki Oksijeni Aktive Eder.
Su Üretimi
:
75 Gpd (250 Lt./Gün)
Tank Kapasite
:
8 Lt. Kasa içi entegre
Drenaj
:
Atık Oranı Ayarlı Manuel
Kasa Boyut
:
30 X 48 X 43 cm (e-b-y)
Pompa
:
Yok
DİZAYN NETWORK'e
ÖZEL FİYAT
120₺ X 9 TAKSİT
1.080 TL
Kredi Kartına


Özellikler
1. 6 Aşama Ürün : Standart ürünlere ilave olarak oksijen aktivatörlü mineral filtre ilavesiyle yüksek mineral ve dengeli pH özellikli su verir
2. Opsiyonel Pompa :  Basıncın düşük olduğu noktalarda opsiyonel olarak pompa ilavesi yapılabilir özelliktedir. Alçak yüksek basınç kontrollü otomatik basınç pompa ilavesi sayesinde düşük basınçlarda da yüksek verimle çalışma imkanı sağlar
3. Compact Ürün :  Kapalı kasa özelliği sayesinde tank, filtreler ve otomasyon parçaları tek ve şık bir kasa içindedir. Tezgah altında az yer kaplama özelliği ile küçük dolaplı mutfaklar için ideal bir üründür.
4. Özel Musluk : Aç kapa özellikli ve 360 derece dönebilen lüks musluk hem şık hem de işlevseldir.
5. İç Tank : 8 litrelik çelik tank sisteme ilave olarak kasa içerisine entegre edilmiştir. Anlık su alımına imkan verip
6. Oto Açılıp Kapanma : 1 bardak dahi su alınsa sistem otomatik devreye girerek tankı doldurana kadar çalışıp kendini kapatır. Böylece hem tank devamlı dolu olarak bekleyeceği gibi hem de tank dolduktan sonra sistem kendini kapattığından atık su fazlası engellenmiş olur.
Copyright © 2017 | Dizayn Network | Tüm Hakları Saklıdır...
İçeriğe dön | Ana menüye dön